top of page
Özçelikoğlu inşaat - otomotiv

Hakkımızda

1989 yılında kurulan ve kuruluşundan itibaren otomotiv ve inşaat sektörünün hizmetinde olan Özçelikoğlu Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Günümüze kadar sürekli gelişimini sürdürmüş ve 'devamlı kalite' prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğu yüksek kalitedeki konut , site ve iş merkezi projeleri ile sektörde kendini kanıtlayan şirket, belli standartlardaki kalite anlayışını ESKİŞEHİR'e kazandırmıştır. 

 

Vizyonumuz

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ,sağladığımız güvenle Türkiye’nin lider Firmalarından biri olmaktır.

Misyonumuz

İnsana ve Hizmete verdiğimiz önemi en güçlü sermayemiz kabul ederek yeni atılımlarla çağdaş firmamızı ileriye taşımak, etkin ve verimli çalışarak menfaat sahiplerine kattığımız değeri sürekli artırmaktır.

Temel Değerlerimiz

Ülkemizin ekonomik büyüme ve kalkınmasına katkı sağlayacak faaliyetlere öncelik vermektir.

Güvenilirlik

Yurtiçi ve dışında güvenilir ve itibarlı bir FİRMA olarak, Tüm menfaat sahiplerinin haklarının korunmasında eşit ve adil olmaktır.

Şeffaflık

Firmamızla ile ilgili yönetim dahil mali durum ve performans ile müşterilerimize sunulan ürün ve hizmetlere ilişkin hak ve yükümlülüklerimiz konusunda açık ve net olarak müşterileri aydınlatmaktır.

Sosyal Sorumluluk

Müşteri  gelirlerinin en iyi biçimde değerlendirilmesi amacıyla kurulan Firmamız amacına uygun olarak, gerek vizyonunu korunmasına yönelik, gerekse toplumsal yarara ve çevreye saygıyı içeren projelere destek sağlamaktır.

 

Sizden aldığımız güç ve kalite anlayışımızla büyümeye devam edeceğiz.

bottom of page